Apie "Mažoji Ragainė"

Konditerijos ir kulinarijos įmonė „Mažoji Ragainė“ veiklos metus skaičiuoja nuo 1999 metų. Veiklą pradėjome nuo medaus tortų, kuriais mama Hana Radzivilovienė bei dukra Ema Bikelienė vaišino savo artimuosius ir draugus. Padrąsintos šeimos narių, juodvi atidarė pirmąją parduotuvėlę Pilaitėje. Greitai augo ne tik užsakymų skaičius, bet ir ištikima, perspektyvi komanda, asortimentą buvo nuspręsta papildyti kulinariniais gaminiais. Taip prie „Mažosios Ragainės“ prisijungė virtuvės šefas Eduardas Radzivilovas, savo talentą gaminti paveldėjęs iš močiutės, o žinias ir patirtį parsivežęs iš Lenkijos aukšosios gastronomijos mokyklos „WYŻSZA SZKOŁA HOTELARSTWA I GASTRONOMII“.

Šiandien „Mažosios Ragainės“ konditerijos ir kulinarijos gaminių įsigyti galite jau šešiose prekybos vietose : Pilaitėje, Naujamiestyje, Šiaurės miestelyje bei prekybos centruose „Akropolis“, „Panorama“ bei VCUP, o įmonės vardą žino dažnas šalies gyventojas. Nepasikeitė tik viena – mes ir toliau gaminame su meile, atsakingai ir taip, jog jau nuo pirmo kąsnio pasijustumėte kaip pas mamą namie.

Į kliento pasitikėjimą mumis mes atsakome šviežiu, be sintetinių priedų pagamintu bei estetiškai pateiktu gaminiu. Ypatingai svarbi ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė, todėl daug investuojame į savus darbuotojus, kad klientas būtų ne tik pasitiktas, bet ir išlydėtas su šypsena.

Svetainėje pateikiame mūsų gaminamus tortus, pyragus, karštuosiu patiekalus ir šaltuosius užkandžius. Tai tik dalis mūsų gaminamo asortimento. Platesnę informaciją galite gauti apsilankę mūsų kavinėse – parduotuvėse Vilniuje, paskambinę telefonu 8 6 103 26 08 arba parašę elektroniniu paštu uzsakymai@mazojiragaine.lt.

„Mažoji Ragainė“ yra šeimos verslas. Gaminame su meile, bendradarbiaujame su šalies ūkininkais, kad kiekvienas, pirkdamas pas mus, gautų šviežų, skoniais turtingą ir ištobulintos receptūros gaminį. Mūsų tikslas – besišypsantis klientas, todėl gaminame taip, kaip mama ruošia maistą savo vaikui. Tai – mūsų stiprybė.

Konditerija

Nuo orinuko iki daugiaaukščio torto. Nuo pyragėlio prie kavos iki akį ir gomurį nustebinančio saldaus stalo šventėje. Kiekvienas kepinys gamintas su trupučiu paslapties ir begaline meile. Ypatingai didžiuojamės mūsų kepamais tortais su natūraliomis vaisių tyrėmis bei morenginiu pistacijų tortu. Na o visų laikų geidžiamiausi – lengvi ir elegantiški panakotos bei sluoksniuoti desertai taurelėse. Tikras rojus smaližiams.

Kulinarija

Beveik 100 rūšių salotų ir pusgaminių paruoštukų lengvesnei kasdienai namuose bei nuolat kintantis meniu užsukusiems pas mus užkąsti. Mūsų kavinukėse besilankančių mėgstamiausios – brandintos jautienos salotos su mangais, o pyragaičiai su vištiena, grybais ar daržovėmis, kuriuos gaminame nuo įmonės veiklos pradžios, tokios ištobulintos receptūros, jog dažnai vadinami mūsų vizitine kortele. Tikime, jog jau ragavote.

Renginiai

Užsakomieji pietūs biure, asmeninės šventės bei ištaigingos vestuvės yra vienas malonumas mūsų virtuvės meistrams. Jūsų šventei ar kasdienai mes galime pasiūlyti viską: tortą, pyragą, keksiukų, sausainių, vienakąsnių užkandukų, salotų, šaltųjų patiekalų, ant griliaus keptos mėsos bei įdarytos žuvies ir net pasirūpinti aptarnaujančiu personalu. Maistą ruošiame labai atidžiai ir kruopščiai, tad nuolat sulaukiame komplimentų ne tik dėl akį traukiančios išvaizdos, bet ir nepriekaištingo skonio.

Kavinė-parduotuvė “​Mažoji Ragainė”

Atsiliepimai