Apie "Mažoji Ragainė"

„Mažoji Ragainė" - tai kulinarijos-konditerijos įmonė, dirbanti jau nuo 1991 metų. Įmonės specializacija - tortų ir pyragų gamyba, tačiau be saldumynų "Mažoji Ragainė" gamina ir beveik 100 rūšių salotas, įvairių skonių naminius koldūnus, šaltus užkandžius bei karštus patiekalus.

„Mažoji Ragainė" - šeimos verslas. Viskas prasidėjo, kuomet šeima ypatingai skaniais mamos tortais nusprendė pavaišinti ne tik draugus, bet ir visus sostinės gyventojus bei svečius. Tokie buvo pirmieji šeimos žingsniai konditerijos versle.

„Mažosios Ragainės" pavadinimas neatsitiktinis. „Mažąja" ji buvo pavadinta todėl, kad šeimininkai nemanė taip išgarsėsiantys, o „Ragainė" - nepamirštosios Prūsijos miestas. Dabar šį istorinį vardą garsina konditerijos ir kulinarijos gaminiai. Kavinėse gaminių pasirinkimas tikrai gausus: galima paragauti visų p. Eduardo kulinarijos ir p. Hanos konditerijos gaminių.

Nemažai žmonių užsisako maisto į namus, biurą ar išsinuomotą salę. Tiesa, išvažiuojamuosius maitinimus reikėtų užsisakyti maždaug prieš mėnesį. „Mažojoje Ragainėje" galima užsisakyti ir aptarnaujantį personalą. Banketams maistas ruošiamas labai atidžiai ir kruopščiai. Pagal pageidavimą ir galimybes galima užsisakyti farširuotos žuvies (sterkai, lydekos, lašišos) su įvairiais įdarais, farširuotą vištą ir daug kitų skanėstų. Įmonės kulinarai mielai pasirūpins ir klientais vegetarais.

Visų įmonės darbuotojų (įmonėje dirba kvalifikuoti, aukštuosius mokslus baigę žmonės) pagrindinis uždavinys - pagaminti skanų maistą. Tortai ir kiti kulinarijos bei konditerijos gaminiai gaminami naudojant kuo mažiau cheminių dažiklių ir kitokių nenatūralių priedų. Tortams pagardinti naudojami natūralūs jogurtai, šviežios bei šaldytos uogos, iš natūralių produktų gaminami ir konditerijos gaminių papuošimai.

Svetainėje pateikiame mūsų gaminamus tortus, pyragus, karštuosiu patiekalus ir šaltuosius užkandžius. Tai tik dalis mūsų gaminamo asortimento. Platesnę informaciją galite gauti apsilankę mūsų kavinėse - parduotuvėse Vilniuje arba paskambinę telefonu 8 5 216 39 05. Taip pat galite rašyti mums elektroniniu paštu info@mazojiragaine.lt . Maloniai laukiame jūsų apsilankant mūsų kavinėse - parduotuvėse bei laukiame jūsų užsakymų.

Kavinė-parduotuvė “​Mažoji Ragainė”

Atsiliepimai